TUZLA VİNÇ KİRALAMA

Vinç Kiralama, Kiralık vinç, Mobil Vinç, Hiyap Vinç, Sepetli Vinç, İstanbul Vinç, Vinç Kiralama Hizmetleri

Tuzla, Vinç Kiralama hizmetleri olarak İstanbul’da sayılı firmalarda yer almaktayız.Firmamız yıllardır siz değerli müşterilerimize hizmet vermek adına buradadır.Yaman vinç kendi alanında profesyonel ve uzman çalışanları ile sizlerin hem vakit hem de maliyet olarak çok avantajlı tekliflerle telefonlarınızı 7/24 müşteri temsilcilerimizle beklemekteyiz.Yaman vinç kiralama olarak müşterilerimizin isteklerine göre saatlik,günlük,haftalık ve aylık kiralama yapabilme imkanı sunmaktadır.Avcılar yaman vinç kiralama Tuzla ilçesi sınırları dışında da hizmet vermektedir.İşlerinizi Yaman vinç olarak güvenle teslim alacağımızdan hiç bir şüpheniz olmasın.Her türlü vinç ihtiyaçlarınızda Yaman vinç çözüm ortağınız olmaya hazırdır.

Tuzla Kiralık Vinç Hizmetleri

Kule vinç nedir, genel olarak inşaat sahalarında sabit ya da hareketli bir taşıyıcı üzerinde yüklerin yatay ve düşey taşınmasını sağlayan çelik yapılı bir iş makinesidir. Dikey bir yapı olmasından dolayı kule vinç adını almıştır.
Kule vinçler çelik bir yapıdan oluşan gövde kısmının yanı sıra, bom olarak tabir edilen ağırlıkları taşımasına olanak sağlayan, kol şeklinde bir aparatı bulunur. Bom (ağırlık taşıyıcı) bölümün dengelenmesi için bom aparatının arka kısmında, ağırlık oluşturan beton denge taşları yer almaktadır. Kule vinç genel olarak inşaat sahalarında kullanılmaktadır.

Kule Vinç Kurulumu Nasıl Yapılır?

Kule vinç kurulumu, sırasında tüm güvenlik önlemleri alındıktan ve tamamlandıktan sonra:
Çelik konstrüksiyon adı verilen yapılar üst üste bağlanarak sahada bulunan başka bir vinç yardımıyla indirilerek büyük ölçekli cıvatalar ile sıkılır. Dışarı kısım oturtularak vinç kolu ve yönetim kabini monte edilir. Vinçte bulunan hidrolik sistemi ve vinç motoru kola eklenerek yine büyük ölçekli cıvatalar ile sıkıca birbirine monte edilir. Vinç çift kuleli ise kule gergisi ve köprü vinç göbeğine sıkıca tutturulur. Asansör sistemi ve yayların iyice gerdirilerek birbirine sabitlenmesi sağlanır. Vinç hidroliği sayesinde vinçin kullanım alanına göre yükselmesi veya alçalması sağlanır. Zemin testleri ve denemeleri gerçekleşir ve 600 tona kadar kaldırma kapasitesi bulunan bu v.b. vinçler çalışmaya hazır hale getirilir.

Kule Vinç Kullanım Alanları

Türkiye gibi gelişmekte olan ülkelerde kule vinç kullanımı günümüzde çok yüksek oranlara ulaşmıştır. Kule vinçler şantiyelerdeki günlük işlerimizi kolaylaştıran ve hızlandıran en önemli makinelerdir.

 • Bina, konut, fabrika, avm, otel inşaatı,
 • Baraj inşaatı,
 • Köprü inşaatı,
 • Stad inşaatı,
 • Hava alanı inşaatı
 • Tünel inşaatı

Kule vinçler proje uygunluğuna göre tüm alt yapı ve üst yapı projelerinde kullanmak mümkündür. Projelerde kule vinç kullanımı yapılacak işin, ağır yüklerin daha hızlı bitirmeye yardımcı olmakla birlikte aynı zamanda sizlere karda sağlamış olur.
Kule vinci kullanacak kişinin operatörlük belgesi olması gerekmektedir. (Kule vinç sadece kule vinç operatörü kullanmalıdır.)
Kule vinçler kullanım alanlarına göre farkılık gösterir.

Kule Vinç Çeşitleri

Kule vinçler çeşit bakımından ikiye ayrılır.

 • Üstten dönüşlü kule vinç çeşitleri. Üstten dönüşlü kule vinçler üçe ayrılmaktadır.
  Gergili kule vinçler, gergisiz kule vinçler ve yelken bomludur. (kuyruklu ve kuyruksuz) olarak da adlandırılmaktadır.
 • Tam otomatik kule vinçler (kendi kendini kuran kule vinç) olarak da bilinmektedir.
 • Sizler de işleriniz de güvenle bizimle çalıştırabilirsiniz hemen müşteri temsilcilerimiz ile itelişime geçip detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz.

VİNÇ KİRALAMA BÖLGELERİ

Menu