KAĞITHANE VİNÇ KİRALAMA

Vinç Kiralama, Kiralık vinç, Mobil Vinç, Hiyap Vinç, Sepetli Vinç, İstanbul Vinç, Vinç Kiralama Hizmetleri

Kağıthane, Vinç Kiralama Yaman vinç kiralama ilçesinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.Günümüzde birden çok firma vinç ile tüm işlerini halletmektedir.İnsan gücünün yeterli olmadığı büyük ve ağır cisimlerin kaldırılmasında kullanılan  iş makinaları olduğunu söyleyebiliriz.Firmalar daha uygun ve daha az maliyetli olduğundan dolayı kiralık vinç sektöründe hem zaman hem de maliyetten dolayı tercih sebebidir.Kağıthane vinç kiralama hizmetleri olarak siz değerli müşterilerimizin telefonlarınızı beklemekteyiz.

Sizler de işlerinizi vinç yardımı ile yapmak istiyorsanız firmamızı 7/24 arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kağıthane Kiralık Vinç Hizmetleri

Vinç Nerelerde kullanılır ve nedir ?

İnsan gücünün yeterli olmadığı yerde devreye giren iş makinasıdır.Bu ağır iş makineleri yüklerin,vinç ucuna bağlanıp bir yerden başka bir yere aktarılmasını sağlar.Genel olarak bakıldığında bütün vinçlerin çalışma prensipleri birbirine benzese de vinçler kullanım alanı ve iş kollarına göre farklılık gösterir.

Vinç Çeşitleri Nelerdir

Kule Vinç: Adından da anlaşıldığı gibi kule şeklinde olan Vinçlerdir.Bu tip vinçler genellikle liman ve inşaat şantiyelerinde konteyner gibi ağır yüklerin taşınmasında kullanılır.

Pergel vinç:Pergel şekline benzeyen,kendi ayağı veya sağlam bir beton kolon üzerine monte edilebilen ve 360° dönebilme özelliğine sahip bir vinçtir.

Sepetli vinç: Sepet vinçlerde, vincin ucunda sepet şeklinde bir platform bulunur. Merdivenle erişilemeyen yerlerde kullanılmaktadır. Bu nedenle itfaiyeciler ve enerji nakil hattı personellerinin en çok faydalandığı iş makineleridir. Sokak lambaları veya enerji iletim hatlarının bakım onarım işlerinde kullanılan vinçler sepetli vinçlere örnek teşkil eder.

Gezgin vinç: Gemi makine deireleri,elektirk santralleri gibi yerlerde kullanılan iki tarafında ray bulunan  belirli bir alanda hareket kabiliyeti olan özel üretim vinçlerdir.

Tek ray vinç: Tek bir hat üzerinde hareket eden,belirli kapasitede yük kaldırabilen bir iş makinesidir.

Yukarıda saydığımız yaygın kullanılan vinç modellerinden başka zincirli,halatlı,mobil,paletli olmak üzere bir çok vinç çeşidi bulunmaktadır.Vinç kullanım amacına ,imal ediliş  şekline ve kullanım yerine göre isimleri farklılık gösterir.Bütün vinçlerin genel amacı yükleri taşımaktadır.Siz değerli müşterilerimizin de ihtiyaçlarını gidermek adına hizmet vermekten mutluluk duyarız.Sizler de hemen müşteri temsilcilerimizle iletişime geçerek detaylı bilgi ve randevu alabilirsiniz.

VİNÇ KİRALAMA BÖLGELERİ

Menu