HAKKIMIZDA

Yaman Vinç Kiralama olarak sektörde uzun yıllardır hizmet veren kadromuz gerekli sertifika ve iş güvenliği sertifikalarına sahip olmakla birlikte vermekte olduğumuz tüm hizmetlerde güvenilir ve en hızlı çözüm anlayışı ile hareket etmekteyiz. Çağımızın gerektirdiği her türlü yeniliği işimize en hızlı şekilde yansıtmaktayız. İşimizin en nihayetinde insana hizmet etmek bilincinde olduğumuzu ve müşteri memnuniyetinin her zaman en önde gelmesi gerektiğini savunmaktayız.

Vizyon:

Sektörümüzün gereksinimlerine duyarlı olarak hizmetlerini her geçen gün daha da iyileştirmek ve rekabetteki yerini koruyarak, çevresine ve bulunduğu yerde güven duyulan, insana dokunan, kalıcılığı benimsemiş bir firma olarak uzun yıllar hizmet verebilmek.

Misyon:

Marka bilinirliği anlamında katma değeri yüksek işlere imza atmak, teknolojik gelişmeleri göz ardı etmeden ilk uygulamaya alan öncü isimlerden bir tanesi olarak hizmet verdiği tüm müşterilerimizle kazan / kazan anlayışı ile güçlü bir bağ kurarak çalışmalarımıza yön verebilmek.