BEYOĞLU VİNÇ KİRALAMA

                                             Vinç Kiralama, Kiralık vinç, Mobil Vinç, Hiyap Vinç, Sepetli Vinç, İstanbul Vinç, Vinç Kiralama Hizmetleri

Yaman Beyoğlu vinç kiralama  hizmetlerinde firmamız yüksek talep görmektedir.Yüklerin kaldırılmasında,yüksekte yapılacak işlerde ve daha birçok yerde kullanılacak olan vinç artık çoğu firma tarafından tercih edilmektedir.Vinç iş makinaları ile yapılacak olan işlemlerde hem daha hızlı hem daha hem de daha ekonomik olmasından ötürü firmalar vinç kiralamayı gün geçtikçe daha da fazla talep etmektedir.Vinç satın almak çoğu işletmeye maliyet olacağından dolayı uygun fiyatlarla vinç kiralamak işletmeler tarafından daha fazla tercih edilmektedir.Kiralama hizmetleri saatlik olabileceği gibi günlük haftalık veya aylık olabilmektedir. Vinç kiralama son yıllarda popüler olduğundan birçok firma tarafından vinç kiralama hizmeti verilmektedir.Ancak kiralama yaparken birkaç hususa dikkat edilmelidir.Öncelikle hizmet alınan firmanın kaliteli ve güvenli hizmet verdiğinden emin olmak gerekmektedir.Kiralama Yapacağınız firmanın kurumsal olduğuna dikkat edilmelidir. 

 

Beyoğlu Kiralık Vinç Hizmetleri

Kule vinç nedir, genel olarak inşaat sahalarında sabit ya da hareketli bir taşıyıcı üzerinde yüklerin yatay ve düşey taşınmasını sağlayan çelik yapılı bir iş makinesidir. Dikey bir yapı olmasından dolayı kule vinç adını almıştır.
Kule vinçler çelik bir yapıdan oluşan gövde kısmının yanı sıra, bom olarak tabir edilen ağırlıkları taşımasına olanak sağlayan, kol şeklinde bir aparatı bulunur. Bom (ağırlık taşıyıcı) bölümün dengelenmesi için bom aparatının arka kısmında, ağırlık oluşturan beton denge taşları yer almaktadır. Kule vinç genel olarak inşaat sahalarında kullanılmaktadır.

Kule Vinç Kurulumu Nasıl Yapılır?

Kule vinç kurulumu, sırasında tüm güvenlik önlemleri alındıktan ve tamamlandıktan sonra:
Çelik konstrüksiyon adı verilen yapılar üst üste bağlanarak sahada bulunan başka bir vinç yardımıyla indirilerek büyük ölçekli cıvatalar ile sıkılır. Dışarı kısım oturtularak vinç kolu ve yönetim kabini monte edilir. Vinçte bulunan hidrolik sistemi ve vinç motoru kola eklenerek yine büyük ölçekli cıvatalar ile sıkıca birbirine monte edilir. Vinç çift kuleli ise kule gergisi ve köprü vinç göbeğine sıkıca tutturulur. Asansör sistemi ve yayların iyice gerdirilerek birbirine sabitlenmesi sağlanır. Vinç hidroliği sayesinde vinçin kullanım alanına göre yükselmesi veya alçalması sağlanır. Zemin testleri ve denemeleri gerçekleşir ve 600 tona kadar kaldırma kapasitesi bulunan bu v.b. vinçler çalışmaya hazır hale getirilir.

Kule Vinç Kullanım Alanları

Türkiye gibi gelişmekte olan ülkelerde kule vinç kullanımı günümüzde çok yüksek oranlara ulaşmıştır. Kule vinçler şantiyelerdeki günlük işlerimizi kolaylaştıran ve hızlandıran en önemli makinelerdir.

  • Bina, konut, fabrika, avm, otel inşaatı,
  • Baraj inşaatı,
  • Köprü inşaatı,
  • Stad inşaatı,
  • Hava alanı inşaatı
  • Tünel inşaatı

Kule vinçler proje uygunluğuna göre tüm alt yapı ve üst yapı projelerinde kullanmak mümkündür. Projelerde kule vinç kullanımı yapılacak işin, ağır yüklerin daha hızlı bitirmeye yardımcı olmakla birlikte aynı zamanda sizlere karda sağlamış olur.
Kule vinci kullanacak kişinin operatörlük belgesi olması gerekmektedir. (Kule vinç sadece kule vinç operatörü kullanmalıdır.)
Sizler de işleriniz de firmamız ile yapmak istiyorsanız hemen bizimle iletişim kurabilir detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz.

VİNÇ KİRALAMA BÖLGELERİ

Menu